ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Strzelnica II zajęcia na poligonie „Zielona”
Dziś jest 14.05.2021
Strzelnica

W dniu 22 listopada 2014 r. uczniowie gimnazjum pod opieką pani Edyty Grabowskiej i Jerzego Czarnockiego uczestniczyli po raz drugi w zajęciach na poligonie „Zielona” na  zaproszenie przez klub sportowy „UKS Kaliber”. Tym razem w scenerii zimowej zajęcia prowadzili żołnierze z jednostki rozpoznania stacjonującej w Białymstoku. Uczniowie jeździli jako desant w bojowym wozie piechoty, uczestniczyli w szkoleniu udzielanie pierwszej pomocy kierowcy, ofierze wypadku komunikacyjnego. Bardzo dużą atrakcję stanowiło strzelanie z karabinu szturmowego „Beryl” i karabinu maszynowego PK. W strzelaniu z „Beryla” na dystansie 100 m. pani Edyta grabowska zajęła V miejsce. Pan Czarnocki w strzelaniu z karabinu maszynowego na dystansie 300 m. seriami z 25 nabojowej taśmy uzyskał bardzo dobry wynik 7 trafień.

 

Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader
KREATORZY PRZYSZŁOŚCI

tabliczka