ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Strzelnica Na poligonie „Zielona”
Dziś jest 14.05.2021
Strzelnica

W dniu 20 września 2014 r. uczniowie gimnazjum pod opieką pani Edyty Grabowskiej i Jerzego Czarnockiego uczestniczyli w zajęciach na poligonie „Zielona”. Zostaliśmy zaproszeni przez klub sportowy „UKS Kaliber”. Zajęcia prowadzili żołnierze z jednostki rozpoznania stacjonującej w Białymstoku. Uczniowie jeździli jako desant w bojowym wozie piechoty, ćwiczyli rzut granatem ćwiczebnym, zakładali kombinezon ochronny. Bardzo dużą atrakcję stanowiło strzelanie z karabinu szturmowego „Beryl” i karabinu maszynowego PK.

Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader
KREATORZY PRZYSZŁOŚCI

tabliczka