ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Strzelnica „Memoriał Patryka Jakubowskiego”
Dziś jest 14.05.2021
Strzelnica

W naszym gimnazjum mieliśmy zaszczyt zorganizować zawody „Memoriał Patryka Jakubowskiego”. Głównym organizatorem jest klub strzelecki „KALIBER”, a zawody mają charakter cykliczny i są poświęcone tragicznie zmarłemu zawodnikowi tego klubu. Ranga zawodów jest wysoka ponieważ znajdują się one w kalendarzu PZSS (Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego) i jest na nich obecny delegat techniczny tego związku. Oznacza to że w czasie zawodów mogą być uznawane wysokie klasy sportowe.

Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader
KREATORZY PRZYSZŁOŚCI

tabliczka