ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Strzelnica Zawody marynistyczne
Dziś jest 14.05.2021
Strzelnica

Reprezentacja gimnazjum brała udział w Zawodach marynistycznych. Zawody składają się z pięciu konkurencji: część teoretyczna obejmująca wiedzę z zakresu historii marynarki i wybrzeża polskiego, strzelanie z karabinka pneumatycznego, pływanie, wiązanie węzłów żeglarskich i rzut do celu rzutką ratowniczą. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do zawodów ogólnopolskich na których Paulina Kazberuk w konkurencji karabinek pneumatyczny zajęła III miejsce.

Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader
KREATORZY PRZYSZŁOŚCI

tabliczka