ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
w Białymstoku
Główna Strzelnica Sport strzelecki
Dziś jest 14.05.2021
Strzelnica

   Sport strzelecki staje się w naszym gimnazjum coraz bardziej popularny. Uczniowie klasy sportowej o profilu koszykówka (II A) w klubie „KALIBER” zmierzyli się z pistoletem sportowym MARGOLIN kal 5,6 mm. To już nie była gra komputerowa tylko broń na prawdziwą amunicję bocznego zapłonu. Można było również z bliska zapoznać się z różnymi pistoletami centralnego zapłonu kal 9 mm.

Kontakt
 
 
Zespół
Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Porzeczkowa 11
15-815 Białystok

tel. (85) 653-08-60 (szkoła)

fax. (85) 653-08-61

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz
loader
KREATORZY PRZYSZŁOŚCI

tabliczka