Główna Strona główna
Dziś jest 12.07.2020
Zyczenia dzień dziecka

Kochane Dzieciaki

Przyjmijcie od nas życzenia z okazji Waszego święta. Życzenia na wesoło.

Opublikowano: poniedziałek, 01, czerwiec 2020 12:43
Zyczenia dzień dziecka Pana Grzegorza Kasdepke

Kochani, dzisiaj dzień pełen niespodzianek. Z ogromną przyjemnością chcę Wam przekazać życzenia od Pana Grzegorza Kasdepke, którego sama jestem ogromną fanką. Grzegorz Kasdepke jest jednym z najbardziej cenionych, współczesnych autorów wielu wspaniałych, zabawnych, przyjaznych książek dla dzieci. Detektyw Pozytywka niejednokrotnie rozbawiał mnie, i z pewnością Was:).

Dziękujemy serdecznie Grzegorz Kasdepke

Opublikowano: poniedziałek, 01, czerwiec 2020 12:34
Materiały dotyczące profilaktyki uzależnień

Materiały dotyczące profilaktyki uzależnień - POBIERZ

Opublikowano: piątek, 29, maj 2020 12:22
Zdalna Szkoła

program

Opublikowano: czwartek, 28, maj 2020 11:23
INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo!

Informujemy, że na stronie https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/bezpieczenstwo-w-szkolach.html zamieszczona została Procedura Zapewnienia Bezpieczeństwa w szkołach podstawowych na terenie Miasta Białystok w okresie pandemii COVID-19.

Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurami.

Na stronie https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/bezpieczenstwo-w-szkolach.html zamieszczone zostały również dokumenty do pobrania, które należy wypełnić w przypadku gdy są Państwo zainteresowani wysłaniem dziecka do szkoły w okresie pandemii. Szczegółowe informacje zostały Państwu przesłane przez Dziennik Librus. Bardzo prosimy o dokładne i czytelne wypełnienie dokumentów.

Beata Falkowska

Opublikowano: wtorek, 19, maj 2020 17:13